sowie

Oferty pracy Świdnica, praca w Świdnicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: OPERATOR MASZYN CNC- 353
2020-05-26 19:02:47

Nazwa firmy: ASC WORKERS

Numer: StPr/20/0793
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

 WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: Sikorskiego 37, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: praca na frezarkach CNC ze sterownikiem FANUC oraz SINUMERIK, ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny, samodzielnośc w pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania, samokontrola jakosći wykonanych elementów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 22.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wymagania pożądane
Zawód: Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługa przyrządów pomiarowych.

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Hanlowo-Usługowe "Żurmet"
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: 58-112 Krzczonów, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Łukasz Keller
Numer telefonu: 601 086 212
E-mail: technolog@zurmet.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 4 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 21.05.2020
Data aktualizacji:
Data ważności: 20.06.2020
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 21.05.2020

Data ważności oferty: 25 czerwiec 2020